ELDŽÍBÍTÝPÍ

Není tajemstvím, že už umíme skenovat jednotlivé neurony. Umíme zobrazit, jaké transmitery neuron přenáší synaptickou štěrbinou na sousední neurony. K dispozici máme paměťové médium, které dokáže zaznamenat transmitery ve vybrané oblasti mozku. Matici transmiterů indexujeme v pěti souřadnicích, třech prostorových, jedné typové a jedné časové. Získáme otisk oblasti mozku, jednoznačně identifikující skenovanou osobu podobně jako otisk prstu nebo obraz duhovky či očního pozadí.

Sbíráme mozkové otisky a provádíme srovnávací analýzy. Pracujeme s velkými daty, proto aplikujme postupy pro umělou inteligenci. A čekáme. Po čase nám program doporučí oblasti mozku, které je vhodné skenovat častěji než jiné. Navrhne interpretaci získaných dat. Za sto a více let bychom si pomocí přirozené inteligence ověřili, že výběr vhodných oblastí má smysl, jakož i interpretace dat. Máme volbu počkat sto let, než dokončíme ověření, nebo –

Nebo se spolehneme na doporučení umělé inteligence, kterou jsme sami naprogramovali, aby pracovala miliónkrát rychleji, a která poslechla a výstup nám dodala za necelou hodinu. Neptáme se: proč. Ptáme se: co. Ptáme se, co se odehrává v které části našeho mozku a co to znamená. Umělá inteligence nám vybrala, co máme sledovat, a také nám předložila k úvaze vysvětlení, co vlastně sledujeme.

Například: Jsme mužem, milujícím ženy, nebo mužem, milujícím muže ?
Ať už si myslíme cokoli a ať už jakkoli ostatní nutíme takzvaným coming outem něco si myslet a ať už kráčíme v jakémkoli průvodu, umělá inteligence nás pokorně vrací zpět k magickému číslu 4 a dokonce ještě dále – k magickému číslu 3,14.

Příspěvek byl publikován v rubrice Chodec Optimista. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře: ELDŽÍBÍTÝPÍ

  1. 꼭 먹튀보증이 가능한 안전한 먹튀검증소에서 코드를 받아 이용하시기 바랍니다.

  2. Collin Schaden napsal:

    What i do not understood is in truth how you are not actually a lot more smartlyliked than you may be now You are very intelligent You realize therefore significantly in the case of this topic produced me individually imagine it from numerous numerous angles Its like men and women dont seem to be fascinated until it is one thing to do with Woman gaga Your own stuffs nice All the time care for it up

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.